I etap II edycji Olimpiady wiedzy o ciepłownictwie i zielonej energii za nami!!!
24.03.2026 nasi uczniowie wzięli udział w II edycji Olimpiady wiedzy o ciepłownictwie i zielonej energii. Konkurs organizowany jest przez Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży Sp. z o.o. I etap konkursu wyłonił troje reprezentantów...