“Królewna Śnieżka” w 3b
W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w klasie 3 b odbyło się cotygodniowe, głośne czytanie. Uczniowie wysłuchali baśni “Królewna Śnieżka” i wykonali do niej ilustracje. ...
W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w klasie 3 b odbyło się cotygodniowe, głośne czytanie. Uczniowie wysłuchali baśni “Królewna Śnieżka” i wykonali do niej ilustracje. ...