“Dzień Ziemi” w świetlicy szkolnej.
22 kwietnia w świetlicy obchodziliśmy “Dzień Ziemi” w sposób kreatywny i edukacyjny. Tworzyliśmy lapbook poświęcony zagrożeniom dla naszej planety. Wspólnie opracowaliśmy kodeks młodego ekologa. Dużą uwagę poświęciliśmy segregacji śmieci- uczniowie przypomnieli sobie, do jakich...