MY TEŻ NAMALOWALIŚMY!!!
Uczniowie klasy IIb biorą udział w V edycji akcji CAŁA POLSKA MALUJE GIGA LAURKE DLA STRAŻNIKÓW LASÓW. MY TEŻ chcemy bardzo gorąco i wyjątkowo podziękować STRAŻAKOM i LEŚNIKOM za ich pracę włożoną w ochronę...
Uczniowie klasy IIb biorą udział w V edycji akcji CAŁA POLSKA MALUJE GIGA LAURKE DLA STRAŻNIKÓW LASÓW. MY TEŻ chcemy bardzo gorąco i wyjątkowo podziękować STRAŻAKOM i LEŚNIKOM za ich pracę włożoną w ochronę...