Dzienne archiwum: kwiecień 27, 2026

MY TEŻ NAMALOWALIŚMY!!!

Uczniowie klasy IIb biorą udział w V edycji akcji CAŁA POLSKA MALUJE GIGA LAURKE DLA STRAŻNIKÓW LASÓW.  MY TEŻ chcemy bardzo gorąco i wyjątkowo podziękować STRAŻAKOM i LEŚNIKOM za ich pracę włożoną w ochronę...