Niebieskie Igrzyska w SP2.
27 kwietnia nasza szkoła wzięła udział w „Niebieskich Igrzyskach”, organizowanych we współpracy z Instytutem Wspomagania Rozwoju Dziecka. Wydarzenie rozpoczęto hymnem „Niebieskich Igrzysk”, co nadało mu wyjątkowy charakter. Następnie ogłoszono wyniki konkursów „Autyzm- poznaj nie...