Szkolny konkurs „Eko Moda” rozstrzygnięty.
W konkursie udział wzięły przedszkolaki z grupy 5- i 6-latków, a także uczniowie klas 1–3. Wszystkie dzieci zajęły pierwsze miejsce. Dyplomy oraz nagrody wręczyła Pani Dyrektor. ...
W konkursie udział wzięły przedszkolaki z grupy 5- i 6-latków, a także uczniowie klas 1–3. Wszystkie dzieci zajęły pierwsze miejsce. Dyplomy oraz nagrody wręczyła Pani Dyrektor. ...