KADRY Z BIAŁO-CZERWONĄ – I NAGRODA DLA SZYMONA!!!
Miło nam poinformować, że praca fotograficzna Szymona Buczyńskiego (kl. IVa) zdobyła I NAGRODĘ w Konkursie Fotograficznym „KADRY Z BIAŁO-CZERWONĄ W GMINIE ŁOMŻA” (grupa wiekowa – dzieci i młodzież). Tematyka konkursowych prac fotograficznych obejmowała obchody...