XVII Sejmik Samorządów Uczniowskich.
W Szkole Podstawowej nr 1 w Łomży odbył się XVII Sejmik Samorządów Uczniowskich. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele samorządu uczniowskiego naszej szkoły. Tematem spotkania były Postawy młodzieży wobec zdrowia psychicznego i fizycznego. Uczennice przedstawiły...