XIII POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „HANKA BIELICKA W OCZACH DZIECI” – WYNIKI
PROTOKÓŁ
XIII POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY
„HANKA BIELICKA W OCZACH DZIECI”
ETAP POWIATOWY
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży wraz z organizatorami Jadwigą Sosnowską, Bożeną Danowską oraz Jackiem Sokołowskim serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom – uczniom, którzy nadesłali swoje prace plastyczne oraz ich opiekunom za udział w XIII edycji POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „HANKA BIELICKA W OCZACH DZIECI”.
KOMISJA KONKURSOWA Z PRZYJEMNOŚCIĄ PODZIWIAŁA WASZE ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI PLASTYCZNE, KTÓRE SĄ DOBRĄ PODSTAWĄ DO DALSZEGO DOSKONALENIA.
ŻYCZYMY KONSEKWENCJI W DĄŻENIU DO CELU
ORAZ SPEŁNIENIA ARTYSTYCZNYCH MARZEŃ.
GRATULACJE!!!
Wyniki konkursu
Zgodnie z dostarczonymi protokołami zbiorczymi w eliminacjach konkursu na szczeblu placówek oświatowych wzięło udział 249 uczniów.
Na etap powiatowy wpłynęło 148 prac plastycznych we wszystkich kategoriach.
KATEGORIA – PRZEDSZKOLA
Na konkurs wpłynęło 39 prac plastycznych.
KATEGORIA – KLASY I – III
Na konkurs wpłynęło 56 prac plastycznych.
KATEGORIA – KLASY IV – VI
Na konkurs wpłynęło 35 prac plastycznych.
KATEGORIA – KLASY VII – VIII
Na konkurs wpłynęło 18 prac plastycznych.
Komisja konkursowa po wnikliwej analizie prac, biorąc pod uwagę walory artystyczne i estetyczne, nagrodziła i wyróżniła 68 prac.
KATEGORIA – PRZEDSZKOLA
I miejsce – 3
- KORNELIA RUSZCZYK – PP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Ewa Grądzka, Ewa Bieniek
- ALAN MIECZKOWSKI – PP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Wioleta Konopka-Gutowska, Bożena Kozłowska
- ZUZANNA WIKTORZAK – Oddział Przedszkolny przy SP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Katarzyna Gacka, Martyna Wasilewska-Zuzga
II miejsce – 3
- KORNELIA ŁUKASIK – Oddział Przedszkolny przy SP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Katarzyna Gacka, Martyna Wasilewska-Zuzga
- KAJA SUCHOICKA – PP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Agnieszka Iwanowska, Anna Gocławska
- MARCELINA FLERA – Przedszkole Samorządowe w ZSS w Nowogrodzie – OPIEKUN: Grażyna Chojnowska
III miejsce – 3
- KAJA KOZŁOWSKA – PP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Anna Gocławska
- ZUZANNA POREDA – Przedszkole Samorządowe w ZSS w Nowogrodzie – OPIEKUN: Grażyna Chojnowska
- MARCELINA PIĄTEK – Przedszkole Samorządowe w ZSS w Nowogrodzie – OPIEKUN: Gabriela Wysocka
Wyróżnienia – 11
- ZOFIA CHABEREK – ZSP w Piątnicy – OPIEKUN: Anna Janicka, Marlena Kowalska
- MARIA GRZELCZAK – PP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Anna Gocławska
- ALEKSANDRA ŚWIĘCZKOWSKA – PP nr 1 w Łomży – OPIEKUN: Anna Smakowska-Kryszpin
- DAWID SZCZEPANKIEWICZ – PP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Wioleta Konopka–Gutowska, Bożena Kozłowska
- ANASTAZJA KWIATKOWSKA – PP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Ewa Grądzka, Ewa Bieniek
- OLIWIA ROGOWSKA, WIKTORIA USTASZEWSKA – Oddział Przedszkolny przy SP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Katarzyna Gacka, Martyna Wasilewska-Zuzga
- RÓŻA DĄBROWSKA – ZSP w Piątnicy – OPIEKUN: Dominika Górska, Natalia Sobocińska
- LAURA OSTASZEWSKA – PP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Ewa Karpińska, Katarzyna Emilia Sokołowska
- VICTORIA KOSIŃSKA – Oddział Przedszkolny przy SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Marta Wojewoda
- ALEKSANDRA RADOMSKA – Oddział Przedszkolny przy SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Iwona Niksa
RAZEM PRAC NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH: 20
KATEGORIA – KLASY I – III
I miejsce – 4
- ZOFIA GÓRSKA, GABRIEL SAWICKI – SP nr 1 w Łomży – OPIEKUN: Joanna Kossakowska
- POLA JASTRZĘBSKA – ZSS w Nowogrodzie – OPIEKUN: Hanna Jastrzębska
- FILIP CHABEREK – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Jadwiga Sosnowska
II miejsce – 5
- RÓŻA ŁEBKOWSKA, MAJA CZYŻ, MARCELINA MAZEWSKA – SP nr 1 w Łomży – OPIEKUN: Joanna Kossakowska
- SANDRA JANCZEWSKA, WIKTORIA AKACKA – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Jadwiga Sosnowska
III miejsce – 4
- ALESSANDRA AGLIO, LENA SOBCZYŃSKA, JERZY JAŁOWIECKI – SP nr 1 w Łomży – OPIEKUN: Joanna Kossakowska
- DAWID TRUSZKOWSKI – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Jadwiga Sosnowska
Wyróżnienia – 16
- MIKOŁAJ NIEBRZYDOWSKI, NATALIA KLECZYŃSKA – SP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Beata Garlicka
- NIKOLA CHOIŃSKA, HELENA KRUSZEWSKA, ALEKSANDRA CHOIŃSKA, ALEKSANDRA NOWAKOWSKA – ZSP w Piątnicy – OPIEKUN: Danuta Dycht-Konopka
- ALEKSANDRA DUCHNOWSKA – SP nr 1 w Łomży – OPIEKUN: Joanna Kossakowska
- LIDIA RACHUBKA – SP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Bożena Mieczkowska
- JULITA USTASZEWSKA – SP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Małgorzata Glińska
- LENA ŚWIĘCKA – SP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Barbara Marchewka
- AMELIA KARCZEWSKA – SP nr 5 w Łomży – OPIEKUN: Agnieszka Grużewska
- OLIWIA NADOLNA – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Iwona Nadolna
- KRZYSZTOF DUDA – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Wioleta Szudrawska
- KACPER WYSOCKI – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Elżbieta Gawecka
- MAGDALENA BRZÓZKA, MARCEL KUPCZYK – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Jadwiga Sosnowska
RAZEM PRAC NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH: 29
KATEGORIA – KLASY IV – VI
I miejsce – 1
- ZOFIA CHOMONTOWSKA – SP w Pniewie – OPIEKUN: Małgorzata Dobrzyńska
II miejsce – 1
- NADIA ZAWOJSKA – SP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Agnieszka Wysocka
III miejsce – 2
- NIKOLA TYSZKO – SP w Pniewie – OPIEKUN: Małgorzata Dobrzyńska
- KACPER GOŁĘBIEWSKI – ZSS w Jedwabnem – OPIEKUN: Katarzyna Sobuta
Wyróżnienia – 6
- ALICJA PIEŃKOWSKA – SP w Pniewie – OPIEKUN: Małgorzata Dobrzyńska
- IZABELA DĄBROWSKA, MAJA CIUCHNICKA – SP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Agnieszka Wysocka
- NATALIA SZUDRAWSKA – SP nr 10 w Łomży – OPIEKUN: Marta Kisiel
- WIKTORIA OKUROWSKA, MATEUSZ PARDA – Zespół Szkół Specjalnych nr 8 w Łomży –OPIEKUN: Agnieszka Szczech
RAZEM PRAC NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH: 10
KATEGORIA – KLASY VII – VIII
I miejsce – 3
- WERONIKA WESOŁOWSKA – SP w Kuziach – OPIEKUN: Monika Wesołowska
- KAROLINA CHOJNOWSKA, JULIA GRĄDZKA – ZSS w Jedwabnem – OPIEKUN: Katarzyna Sobuta
II miejsce – 2
- WIKTORIA BOROŃ – SP w Kuziach – OPIEKUN: Agnieszka Skorupska
- PIOTR ŻYLUK – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: ………
III miejsce – 4
- MILENA KORDAS, ALEKSANDRA MROCZKOWSKA – ZSS w Jedwabnem – OPIEKUN: Katarzyna Sobuta
- OLIWIA DARDZIŃSKA – SP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Agnieszka Wysocka
- JULIA GAWRYCH – Zespół Szkół Specjalnych nr 8 w Łomży – OPIEKUN: Dorota Denysiuk
RAZEM PRAC NAGRODZONYCH: 9
Gratulujemy serdecznie nagrodzonym i wyróżnionym oraz ich opiekunom!!!
Łomża; 09.11.2022
KOMISJA KONKURSOWA:
Jadwiga Sosnowska
Bożena Danowska
Jacek Sokołowski