Akcja Charytatywna – Klucz Do Nieba

Otwórzmy szuflady, wyciągnijmy niepotrzebne stare klucze, kluczyki, i podzielmy się naszymi „skarbami” z potrzebującymi.

Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą
i gdzie złodzieje włamują się, i kradną.
Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą
i gdzie złodzieje nie włamują się, i nie kradną.
Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje.

(Mt 6 19-21)

Kochani, zachęcamy Was do udziału w kolejnej akcji charytatywnej KLUCZ DO NIEBA (w ramach akcji  Księży Werbistów). Nie jest prawdą, że stary, złamany czy pochodzący z wymienionego zamka klucz nie otworzy już żadnych drzwi. Jeśli jest zrobiony z metalu szlachetnego i jeśli jest tych kluczy dużo – dzieją się cuda. Sprzedawane jako kolorowy złom, w dużej ilości potrafią dokonać rzeczy niezwykłych. Mogą pomóc misjonarzom w głoszeniu Ewangelii, a tym samym pomagają w otwarciu drzwi do nieba bardzo wielu ludziom, niezależnie od rasy i kraju pochodzenia. Otwórzmy szeroko drzwi do nieba wszystkim pamiętając, że każdy klucz jest na wagę NIEBA.

Klucze można składać do s.M.Szyszki

JS@JS