Bieg o puchar dyrektora szkoły.

01.06.2026 odbył się bieg o puchar dyrektora szkoły. W cyklicznej imprezie wzięło udział łącznie kilkudziesięciu uczniów z naszej szkoły w poszczególnych kategoriach:

kl. 4-6 (dziewczęta),

kl. 4-6 ( chłopcy),

kl. 7-8 ( dziewczęta),

kl. 7-8 (chłopcy).

Poniżej przedstawiamy wyniki końcowe:

Klasy 4-6 ( dziewczęta):

1. Wiktoria Akacka

2. Oliwia Żołyńska

3. Zuzanna Łukasiewicz

Klasy 4-6 (chłopcy):

1. Filip Chaberek

2.Piotr Kowalczyk

3. Filip Żukowski

Klasy 7-8 (dziewczęta):

1. Maria Kowalczyk

2. Julia Szewczyk

3. Wiktoria Dąbkowska

Klasy 7-8 (chłopcy):

1. Jakub Choiński

2. Wojciech Brodowski

3. Kacper Kopczewski

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.

                                                             A. Rutkowski, fot. J. Dąbkowska