Bieg o puchar dyrektora szkoły.
01.06.2026 odbył się bieg o puchar dyrektora szkoły. W cyklicznej imprezie wzięło udział łącznie kilkudziesięciu uczniów z naszej szkoły w poszczególnych kategoriach:
kl. 4-6 (dziewczęta),
kl. 4-6 ( chłopcy),
kl. 7-8 ( dziewczęta),
kl. 7-8 (chłopcy).
Poniżej przedstawiamy wyniki końcowe:
Klasy 4-6 ( dziewczęta):
1. Wiktoria Akacka
2. Oliwia Żołyńska
3. Zuzanna Łukasiewicz
Klasy 4-6 (chłopcy):
1. Filip Chaberek
2.Piotr Kowalczyk
3. Filip Żukowski
Klasy 7-8 (dziewczęta):
1. Maria Kowalczyk
2. Julia Szewczyk
3. Wiktoria Dąbkowska
Klasy 7-8 (chłopcy):
1. Jakub Choiński
2. Wojciech Brodowski
3. Kacper Kopczewski
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.
A. Rutkowski, fot. J. Dąbkowska
