BLISKIE SPOTKANIA Z AFRYKĄ – KAMERUN

Afryka jest fascynująca i pociągająca swoja tajemniczością i egzotyką, ale wycieczka na ten kontynent jest zbyt droga dla naszych uczniów.
Wychowawcy klas trzecich, Pani Joanna Kossakowska, Pani Jadwiga Sosnowska oraz Pan Jacek Sokołowski postarali się więc, żeby to właśnie Afryka a dokładnie Kamerun „przyjechał” do uczniów.
Taka niezwykła lekcja i niezwykła „wycieczka” odbyła się w naszej szkole 9 marca 2017 roku.
Na wirtualną wycieczkę po Kamerunie uczniów klas III a, b i c zabrał Jean Crepin Menguina Nama.
Jean pokazał nam różnorodność unikalnych kultur, wspaniałą przyrodę, niepowtarzalny koloryt strojów, wrażającą wszystko, co ważne w życiu Afryki (Kamerunu) sztukę oraz spontaniczną, towarzyszącą każdemu wydarzeniu muzykę i taniec.

DZIĘKUJEMY JEAN!!!

Uczniowie klas III z wychowawcami