„Być nadzieją dla bliźnich”

17 października 2024 r. okazał się wyjątkowo ciepłym i słonecznym, jesiennym dniem w naszej szkole. Stało się to za sprawą akcji charytatywnej „Żonkil nadziei”. Wolontariusze z klasy 5a z zaangażowaniem sadzili w ogródku przed naszą szkołą cebulki żonkili, które są symbolem nadziei w naszym życiu.  Tą nadzieję poniosą na wiosnę ludziom chorym i cierpiącym włączając się w ogólnopolską akcję caritas rozprowadzając kwiaty żonkili wśród ludzi dobrej woli. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na rzecz Hospicjum Domowego prowadzonego przez Caritas Diecezji Łomżyńskiej.

Sadzonki naszych kwiatów sadzimy z sercem i już nam kwitną.

Zobaczcie sami.

M. Kneć

Fot. M. Kneć