CAŁE PODIUM DLA UCZNIÓW Z SP2!!!

W rozstrzygniętym w drugiej połowie maja Konkursie Fotograficznym „Zimowe uroki Łomży i okolic” całe podium przypadło młodym fotografikom z naszej szkoły:

I miejsce – Sebastian Rogowski kl.VIIb,

II miejsce – Julia Dąbrowska kl.Va,

III miejsce – Oliwier Siedler kl.IVa.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas IV – VIII z łomżyńskich szkół podstawowych a jego celem była popularyzacja wśród dzieci i młodzieży tematyki ekologicznej, rozbudzenie zainteresowań fotograficznych, zwrócenie uwagi na uroki zimy i odkrywanie piękna tej pory roku w naszej okolicy oraz rozwijanie spostrzeżeń i zdolności obserwacji zjawisk i procesów przyrodniczych zachodzących w zimie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów Sebastianowi, Julii, Oliwierowi oraz ich rodzicom i opiekunowi Panu Jackowi Sokołowskiemu.

JS@JS@BD