CZTERY PORY ROKU NAGRODZONE!!!

„Cztery pory roku …” Sebastiana i Julii nagrodzone, a Oli wyróżnione w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Cztery pory roku w obiektywie uczniów szkół podstawowych powiatu łomżyńskiego”.

W kategorii I (klasy IV, V, VI):

  • I miejsceSebastian Rogowski
  • II miejsceJulia Dąbrowska
  • WYRÓŻNIENIEAleksandra Liżewska

Celem konkursu było ukazanie zabytków miasta, ciekawych miejsc oraz piękna Łomży i jej niepowtarzalnego klimatu w różnych porach roku, uwrażliwianie na piękno małej ojczyzny, rozwijanie pasji, zainteresowań oraz patriotycznych postaw młodego pokolenia, wzbogacenie wiedzy historycznej i przyrodniczej uczestników konkursu, promocja miasta pod względem atrakcyjności turystycznej oraz uświetnienie obchodów 600 -lecia miasta Łomża.

Uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród i wyróżnień laureatom odbyło się 13 czerwca 2018 w Szkole Podstawowej nr 1 w Łomży.

Gratulujemy Sebastianowi, Julii oraz Oli, ich rodzicom i opiekunowi Panu Jackowi Sokołowskiemu.

GRATULACJE!!!

J.Sosnowska

Fot. SP1, …