Dzień Dziecka w świetlicy.
Z okazji Dnia Dziecka uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej wzięli udział w kreatywnych zajęciach z wykorzystaniem klocków magnetycznych zakupionych w ramach programu laboratoria przyszłości. Zadaniem dzieci było zbudowanie wymarzonego prezentu który chciałyby otrzymać z okazji swojego święta. Powstały niezwykle pomysłowe konstrukcje a uczniowie wykazali się dużą kreatywnością oraz umiejętnością współpracy. Zajęcia sprawiły dzieciom wiele radości i były doskonałą okazją do rozwijania zdolności manualnych oraz przestrzennego myślenia
To był dzień pełen uśmiechu dobrej zabawy i ciekawych pomysłów.
K. Chełstowska
