DRODZY RODZICE!!! TO JUŻ OSTATNI DZWONEK!!!

Z pewnością niektórzy z Państwa zastanawiają się jeszcze nad wyborem pierwszej szkoły dla swoich pociech.

A może DWÓJKA?

Tu właściwie nie ma się nad czym zastanawiać!

To w naszej szkole Wasze dzieci będą bezpieczne i szczęśliwe.

Jeśli nie jesteście Państwo jeszcze przekonani, to właśnie nasza szkoła wspiera Was w wychowaniu Waszych pociech, uczy i bawi. Stwarza warunki do aktywnego zdobywania wiedzy. Daje możliwości i przestrzeń, by Wasze dzieci pod okiem specjalistów osiągały sukcesy edukacyjne, rozwijały swoje zainteresowania i pasje.

To tu Wasze skarby objęte są profesjonalną opieką pedagogiczną, psychologiczną i logopedyczną, mogą korzystać ze stołówki i świetlicy szkolnej.

Dodatkowym atutem naszej szkoły jest najnowocześniejszy obiekt sportowy w Łomży, którego otwarcie planuje się pod koniec 2020 roku – czyli sala sportowa o całkowitej powierzchni użytkowej ponad 1,5 tys. m2 oraz boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej o powierzchni 800 m2.

Nie podjąłeś jeszcze decyzji?

Zapraszamy!!!

To tu oszlifujemy Twój diament i nadamy mu blask brylantu!!!

Tylko SP2 w Łomży!!!