Dziękujemy i….przepraszamy.

„Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel, który potrafi sprawić, że twórcze wyrażanie siebie i nabywanie wiedzy staje się źródłem radości”.

A.Einstein

W dniu dzisiejszym do naszej szkoły zawitała redakcja telewizji Polsat, przyszły minister Edukacji oraz mistrzowie świata w break dance. Tak w skrócie, wyglądała akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, a właściwie jej część artystyczna.

W ten niecodzienny sposób uczniowie wyrazili wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie. Dla swoich pedagogów oraz pracowników administracji i obsługi przygotowali artystyczną ucztę, którą urozmaicili dużą dawką humoru. Przekazali najlepsze życzenia oraz zobrazowali za pomocą słów, gestów, tańca i piosenek – klimat szkolnego życia. Swoimi występami dostarczyli zebranym gościom wielu wrażeń wizualnych i dźwiękowych.

Następnie głos zabrała Pani dyrektor Jolanta Kowalewska, która podziękowała wszystkim pracownikom szkoły, za trud włożony w przekazywanie wiedzy, wychowanie oraz kształtowanie młodych charakterów oraz nagrodziła wyróżnionych pracowników.

Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali: wicedyrektor Bożena Danowska, wicedyrektor Ludmiła Malinowska, Katarzyna Bałazy – Rydelska, Ewa Czarnowska, Iwona Łukaszewicz, Rafał Poreda, Jadwiga Sosnowska, Urszula Suchodoła, Mariola Wiśniewska, Eleonora Zanio, Halina Aleksandrowicz, Marek Białobrzeski, Elżbieta Grabowska oraz Irena Mikołajczyk.

W tak uroczystym dniu nie mogło zbraknąć przedstawicieli Rady Rodziców, Panie Iwona Łada i Bogumiła Jankowska, złożyły zebranym serdeczne życzenia oraz przekazały bukiety kwiatów na ręce Dyrekcji.

Na zakończenie reprezentanci Samorządu Uczniowskiego wręczyli nauczycielom i pracownikom szkoły własnoręcznie wykonane upominki.

A.Zambrzycka

Fot. J.Sokołowski