DZIEŃ OTWARTY W SP 2. ZAPRASZAMY!!!

Dwójka zaprasza na Dzień Otwarty!!!

Zapraszamy na Dzień Otwarty 28 lutego 2018r. o godz. 17.00 Rodziców zainteresowanych nauką swoich dzieci w naszej szkole oraz tych, którzy nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji co do przyszłej edukacji swoich pociech.

Proponujemy:

• spotkanie z Dyrektorem, na którym przedstawiona zostanie oferta edukacyjna szkoły,
  • niespodzianki dla przyszłorocznych uczniów klas pierwszych i oddziału przedszkolnego,
  • liczne atrakcje w czasie zwiedzania szkoły i poszczególnych klas,
  • możliwość poznania przyszłych nauczycieli.

Gwarantujemy, że przyjemnie, wesoło i aktywnie spędzicie czas w naszej szkole.

Dwójka zaprasza !

Szanowni Rodzice!

Zapraszamy do Szkoły Podstawowej Nr 2 na Dzień Otwarty 28 lutego 2018r. godz. 17.00 Rodziców zainteresowanych nauką swoich dzieci w klasach dla uczniów z autyzmem.

Od 01 września 2017r. w szkole funkcjonują trzy klasy: 0,1,2 , w których uczą się dzieci ze spektrum autyzmu.

Proponujemy:

• naukę w klasie max. 4 uczniów,
  • pomoc psychologiczno-pedagogiczną: zajęcia rewalidacyjne, terapia logopedyczna, terapia integracji sensorycznej,
  • zajęcia na basenie (2-3 razy w tygodniu),
  • wspólne zajęcia w klasach zaprzyjaźnionych: oddział przedszkolny, kl. I i kl. II,
  • udział w uroczystościach i imprezach szkolnych oraz konkursach szkolnych i pozaszkolnych.

Zajęcia prowadzą nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w pracy z uczniem autystycznym, którzy dbają nie tylko o poziom dydaktyczny, ale i przyjazną atmosferę.

Dwójka zaprasza !