Fantastyczny start uczniów klasy sportowej w zawodach pływackich “Podstawówka na fali H2O”

W niedzielę 23 kwietnia 2017 r. w Parku Wodnym odbyła się III edycja zawodów z cyklu „Podstawówka na fali H2O 2016/2017” organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. W zawodach udział wzięli uczniowie z łomżyńskich szkół podstawowych, którzy rywalizowali  w następujących stylach pływackich: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym.

Fantastyczny start chłopców i dziewcząt z klasy IIA  skutkował zdobyciem 12 medali w konkurencjach indywidualnych w stylach: dowolnym, grzbietowym oraz klasycznym. Największe wyrazy uznania należą się Rozalii Olender która zdobyła statuetkę najlepszej zawodniczki wszystkich edycji zawodów “Podstawówka na fali H20” w kategorii dziewcząt rocznik 2009.

Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz zachęcamy do dalszych treningów.