HELA I OLIWIER Z IIIA NA GALI KONKURSU “ODBLASKI? BIORĘ W CIEMNO”

W dniu 04 grudnia 2017r. w holu głównym Urzędu Miasta w Łomży odbyła się inauguracja wystawy pokonkursowej “Odblaski? Biorę w ciemno!”. Wystawa była również okazją do wręczenia nagród laureatom konkursu. Wśród nich znaleźli się uczniowie klasy IIIA (wych. Bożena Danowska) Helena Horosz i Oliwier Siedler. W kategorii przedszkola i klasy I- III zajęli najwyższe miejsca na podium, to znaczy I miejsce (Hela) i II miejsce (Oliwier). Gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów w innych konkursach.

Konkurs organizowała Komenda Miejska Policji w Łomży. Celem konkursu jest podniesienie bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego na drogach niechronionych w okresie jesienno- zimowym poprzez używanie elementów odblaskowych. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół łomżyńskich oraz okolicznych gmin powiatu łomżyńskiego.

Na wystawę zakwalifikowano prace uczniów również z naszej szkoły. Znalazła się tam praca kolegi z klasy Heli i Oliwiera- Kacpra Smugarzewskiego oraz Olgi Tomaszewskiej i Aleksandry Obryckiej.

Nagrody laureatom wręczali: Prezydent Miasta Łomży – Pan Mariusz Chrzanowski, Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży – Pan Cezary Kisiel, Komendant Miejski Policji w Łomży – nadkomisarz Marek Sienkiewicz oraz Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Łomży – podinsp. Piotr Pietrzak.

Przez najbliższych kilka dni wybrane prace będzie można obejrzeć na wystawie w holu głównym łomżyńskiego Ratusza.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

BD@JS@JS