JUŻ SĄ WYNIKI!!!
PROTOKÓŁ
IX POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY
„HANKA BIELICKA W OCZACH DZIECI”
ETAP POWIATOWY
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży wraz z organizatorami Jadwigą Sosnowską, Bożeną Danowską oraz Jackiem Sokołowskim serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom – uczniom, którzy nadesłali swoje prace plastyczne oraz ich opiekunom za udział w IX edycji POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „HANKA BIELICKA W OCZACH DZIECI”.
KOMISJA KONKURSOWA Z PRZYJEMNOŚCIĄ PODZIWIAŁA WASZE ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI PLASTYCZNE, KTÓRE SĄ DOBRĄ PODSTAWĄ DO DALSZEGO DOSKONALENIA.
ŻYCZYMY KONSEKWENCJI W DĄŻENIU DO CELU
ORAZ SPEŁNIENIA ARTYSTYCZNYCH MARZEŃ.
GRATULACJE!!!
Wyniki konkursu
Zgodnie z dostarczonymi protokołami zbiorczymi w eliminacjach konkursu na szczeblu placówek oświatowych wzięło udział 684 uczniów.
Na etap powiatowy wpłynęło 183 prace plastyczne we wszystkich kategoriach.
KATEGORIA – PRZEDSZKOLA
Na konkurs wpłynęło 53 prace plastyczne.
KATEGORIA – KLASY I – III
Na konkurs wpłynęło 71 prac plastycznych.
KATEGORIA – KLASY IV – VI
Na konkurs wpłynęło 37 prac plastycznych.
KATEGORIA – KLASY VII – VIII
Na konkurs wpłynęło 22 prace plastyczne.
Komisja konkursowa po wnikliwej analizie prac, biorąc pod uwagę walory artystyczne i estetyczne, nagrodziła i wyróżniła 62 prac.
KATEGORIA – PRZEDSZKOLA
I miejsce – 5
- NIKOLA CIEPŁUCH – Niepubliczne Przedszkole ”WESOŁE SŁONECZKO” – OPIEKUN: Aneta Koszykowska
- KINGA PIETRUSZKA, JULIA CHRZANOWSKA – Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży – OPIEKUN: Justyna Kryszpin – Żmuda
- ALEKSANDRA JAŁOWIECKA – PP nr 10 w Łomży – OPIEKUN: Irena Długozima, Wioletta Skrodzka
- LENA BALDACHOWSKA – Oddział Przedszkolny przy SP w Jedwabnem – OPIEKUN: Bożena Żelechowska
II miejsce – 3
- KORNELIA BANACH, LENA SITKOWSKA – Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży – OPIEKUN: Justyna Kryszpin – Żmuda
- LILIANA KAZIMIERCZUK – Oddział Przedszkolny przy SP nr 9 – OPIEKUN: Aneta Olszak
III miejsce – 2
- MILENA KARWOWSKA – Oddział Przedszkolny przy SP w Jedwabnem – OPIEKUN: Beata Turowska
- LENA BARTOSIEWICZ – PP nr 10 w Łomży – OPIEKUN: Wioletta Skrodzka, Irena Długozima
Wyróżnienia – 7
- NIKOLA PONICHTERA – Oddział Przedszkolny przy SP w Wygodzie – OPIEKUN: Anna Jackowska
- KAROLINA ZAKRZEWSKA, ZUZANNA GRALA – Oddział Przedszkolny przy SP w Kupiskach – OPIEKUN: Dorota Pieńkowska
- NATALIA BAR – PP nr 10 w Łomży – OPIEKUN: Krystyna Gutowska, Iwona Jankowska
- ANASTAZJA SIKORSKA – Przedszkole Samorządowe w ZSS w Nowogrodzie – OPIEKUN: Grażyna Chojnowska
- SANDRA JANCZEWSKA, MIKOŁAJ BACZEWSKI – Oddział Przedszkolny przy SP 2 w Łomży – OPIEKUN: Jolanta Auguściak
RAZEM PRAC NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH: 17
KATEGORIA – KLASY I – III
I miejsce – 3
- LILIANA ROMATOWSKA – SP nr 5 w Łomży – OPIEKUN: Agnieszka Grużewska
- MIRELLA SIELAWA, JULIA DOBRZYCKA – Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży – OPIEKUN: Justyna Kryszpin – Żmuda
II miejsce – 3
- WIKTORIA PRUSINOWSKA – Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży – OPIEKUN: Justyna Kryszpin – Żmuda
- OLIWIER HUREC – SP w Podgórzu – OPIEKUN: Sławomira Dorota Szymanowska
- MARTA MIKOŁAJCZUK – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Jadwiga Sosnowska
III miejsce – 3
- AMELIA WIKTORIA PIASECKA – SP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Beata Garlicka
- MAJA KAZIMIERCZUK – SP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Izabela Żelazna
- AGATA PIWOWARSKA – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Monika Chmielewska
Wyróżnienia – 9
- DOMINIK PONICHTERA – SP w Wygodzie – OPIEKUN: Alicja Tomaszewska
- MAGDALENA JAKUBIK – Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży – OPIEKUN: Justyna Kryszpin – Żmuda
- MAJA NIKSA, MAJA KOŁOTA – SP w Kupiskach – OPIEKUN: Dorota Wierzbowska
- ZOFIA DODKIEWICZ, ALICJA WRONA – SP nr 5 w Łomży – OPIEKUN: Małgorzata Zawadzka
- MAJA WELSZYNG – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Magdalena Zaczek
- JULIA GODLEWSKA – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Urszula Suchodoła
- OLIWIER KOSIŃSKI – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Monika Chmielewska
RAZEM PRAC NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH: 18
KATEGORIA – KLASY IV – VI
I miejsce – 4
- ANNA ŻELAZNA – SP nr 7 w Łomży – OPIEKUN: Ewa Budryk
- KINGA BARTOSIEWICZ – Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży – OPIEKUN: Justyna Kryszpin – Żmuda
- ADAM KOWALEWSKI – SP w Piątnicy – OPIEKUN: Justyna Kryszpin – Żmuda
- ALEKSANDRA OBRYCKA – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Justyna Czerwonko
II miejsce – 4
- BŁAŻEJ RAFAŁOWSKI, ALICJA MARCZEWSKA, ZOFIA HOROSZ – SP nr 7 w Łomży – OPIEKUN: Ewa Budryk
- NATALIA BORKOWSKA – Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży – OPIEKUN: Justyna Kryszpin – Żmuda
III miejsce – 4
- ZOFIA KIJEK – SP w Kupiskach – OPIEKUN: Małgorzata Nasiadko
- MARTYNA WASILEWSKA, MAŁGORZATA TARGOŃSKA – SP w Piątnicy – OPIEKUN: Justyna Kryszpin – Żmuda
- KACPER SMUGARZEWSKI – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Justyna Czerwonko
Wyróżnienia – 5
- OLIWIA BORYS – SP w Piątnicy – OPIEKUN: Justyna Kryszpin – Żmuda
- ANDŻELIKA SZWARC – Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży – OPIEKUN: Justyna Kryszpin – Żmuda
- OLIWIA NIKONOWICZ – SP w Drozdowie
- DAMIAN ŚWĘCZKOWSKI, MARCIN OLSZAK – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Justyna Czerwonko
RAZEM PRAC NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH: 17
KATEGORIA – KLASY VII – VIII
I miejsce – 2
- MAGDALENA GŁĘBOCKA – SP nr 7 w Łomży – OPIEKUN: Ewa Budryk
- ALICJA FARAPONOVA – SP w Piątnicy – OPIEKUN: Justyna Kryszpin – Żmuda
II miejsce – 3
- ZUZANNA KULAS – SP nr 7 w Łomży – OPIEKUN: Ewa Budryk
- JULIA BĄCZEK – ZSS w Nowogrodzie – OPIEKUN: Grzegorz Fabiszewski
- NATALIA BEDNARCZYK – SP w Kupiskach – OPIEKUN: Andrzej Frołow
III miejsce – 3
- KAMIL JASTRZĘBSKI – Zespół Szkół Specjalnych w Łomży – OPIEKUN: Renata Orchowska – Kowalczyk
- MARTA MIKUCKA, PAULINA GRALIŃSKA – SP w Kupiskach – OPIEKUN: Andrzej Frołow
Wyróżnienia – 2
- ALEKSANDRA KRYSZPIN – Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży – OPIEKUN: Justyna Kryszpin – Żmuda
- IZABELA KRYSZAJTYS – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Justyna Czerwonko
RAZEM PRAC NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH: 10
Gratulujemy serdecznie nagrodzonym i wyróżnionym
oraz ich opiekunom!!!
Łomża; 21.11.2018
KOMISJA KONKURSOWA:
Jacek Sokołowski
Bożena Danowska
Jadwiga Sosnowska