Kalendarz 2026 “Akademia Dzikiego Wschodu” – najlepsze kadry dzikiej przyrody.

Z przyjemnością przedstawiamy kalendarz ścienny na 2026 rok, w którym prezentowane jest zdjęcie naszego ucznia, Wojciecha Robaczewskiego kl. 8b.  

Kalendarz powstał w oparciu o najlepsze prace nadesłane na MIĘDZYWOJEWÓDZKI KONKURS FOTOGRAFICZNY “Obszary cenne przyrodniczo – poznaj i zachowaj“, realizowany w ramach projektu “Akademia Dzikiego Wschodu”.

Każda z fotografii to inna opowieść o dzikiej przyrodzie Polski Wschodniej – lasach, rzekach, górach i gatunkach, które wciąż mogą rozwijać się tu w naturalnym rytmie.

Do kalendarza zostały wybrane najciekawsze zdjęcia nagrodzone i wyróżnione w konkursie, wykonane przez młodych i dorosłych autorów – ludzi uważnie patrzących na przyrodę i potrafiących uchwycić jej ulotne momenty. To kalendarz tworzony z pasji, wrażliwości i szacunku do natury.

Przypominamy, że Wojtek w tym konkursie zajął I MIEJSCE w kategorii szkół podstawowych za pracę “Martwe drewno – fundament leśnego życia”.

GRATULACJE!!

SUPER!!

JS@JS