KOLEJNY FOTOGRAFICZNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW!!!

24 maj, podczas zorganizowanego przez Fundację DR OTIS w Hali Kultury podsumowania obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu w Łomży, miał miejsce finał IV KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „AUTYZM W KADRACH” 2024.

Celem przyświecającym konkursowi było upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki, propagowanie wśród mieszkańców, młodzieży i dzieci jak i osób niepełnosprawnych twórczej postawy, rozwijanie umiejętności obserwacji otoczenia i jej dokumentowania oraz uwrażliwienie na świat osób z autyzmem i innymi niepełnosprawnościami.

Wyniki naszych młodych pasjonatów fotografii przedstawiają się następująco:

KATEGORIA I – (do V klasy szkoły podstawowej)

I MIEJSCE – ANTONINA WŁODKOWSKA  KL. 2a

KATEGORIA II – (od VI-VIII klasy szkoły podstawowej)

III MIEJSCE – WOJCIECH ROBACZEWSKI KL. 6b

Udział w IV Konkursie Fotograficznym wzięli również: Dawid Truszkowski kl. 4a, Amelia Msryan kl. 5b oraz Maja Welszyng kl. 6b.

Nasi uczniowie wygrali cenne nagrody w postaci aparatów fotograficznych  FUJIFILM Instax Mini 11 plus dodatkowe wkłady oraz ………..

Gratulujemy Tosi i Wojtkowi ich rodzicom oraz opiekunowi Panu Jackowi Sokołowskiemu.

ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

SUPER!!!

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ!!!

JS@JS

Fot. M. Szymanowska, uczestnicy konkursu