KOLEJNY FOTOGRAFICZNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW!!!

3 czerwca, podczas zorganizowanego przez Fundację DR OTIS w Hali Kultury podsumowania obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu w Łomży, miał miejsce finał II KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „POZNAJMY SIĘ Z AUTYZMEM” 2022.

Celem przyświecającym konkursowi było upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki, propagowanie wśród mieszkańców, młodzieży i dzieci jak i osób niepełnosprawnych twórczej postawy, rozwijanie umiejętności obserwacji otoczenia i jej dokumentowania oraz uwrażliwienie na świat osób z autyzmem i innymi niepełnosprawnościami.

Wyniki naszych młodych pasjonatów fotografii przedstawiają się następująco:

KATEGORIA I – dzieci (do V klasy szkoły podstawowej)

I MIEJSCE – MAJA WELSZYNG KL. 4b

II MIEJSCE – WOJCIECH ROBACZEWSKI KL. 4b

III MIEJSCE – DAWID TRUSZKOWSKI KL. 2a

KATEGORIA II – dzieci (do VI-VIII klasy szkoły podstawowej)

I MIEJSCE – MAGDALENA DUCHNOWSKA KL. 7a

II MIEJSCE – LAURA ROGOWSKA KL. 7a

Nasi uczniowie wygrali cenne nagrody w postaci aparatów fotograficznych  FUJIFILM Instax Mini 11 plus dodatkowe wkłady oraz kamer sportowych SJCAM.

Gratulujemy Mai, Magdalenie, Laurze, Wojtkowi, Dawidowi ich rodzicom oraz opiekunowi Panu Jackowi Sokołowskiemu.

ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

SUPER!!!