KOLEJNY KONKURS CZYTANIA W KL.I A

Na zakończenie semestru w kl.Ia odbył się kolejny konkurs głośnego czytania. I znów uczniowie podzieleni na  grupy prezentowali losowo wybrane przez nauczyciela teksty z 2 części czytanki, wcześniej opracowane w klasie i przećwiczone w domu.

Nie wszyscy pierwszoklasiści równie  sumiennie przygotowali  się, niektórzy ćwiczyli więcej niż ich koledzy. Dlatego podczas  konkursu czytali lepiej czyli w miarę  bezbłędnie, płynnie i wyraziście. Według JURY czyli wychowawczyni i innych uczniów, najlepiej wypadli i zostali mistrzami czytania kl.Ia w styczniu następujący uczniowie: Julka Filipkowska, Wiktoria Gadomska, Zuzia Kamińska, Kacper Kopczewski, Patrycja Łabuda, Lena Małkowska, Piotr Szewczyk, Dominik Wawrzyniak i Julka Zawistowska. Gratulujemy im zwycięstwa i życzymy im oraz wszystkim pozostałym nowych sukcesów w czytaniu.

U.Suchodoła