Koniec roku już za nami!

 Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się w piątek 23 czerwca 2017 r.  i  przebiegła w dwóch częściach. Najpierw ze szkołą pożegnały się maluchy z kl. I-III  i oddziału przedszkolnego, a następnie kl. IV-VI. Na uroczystym apelu Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomży pani dr Grażyna Ważna -Zwierzyńska podsumowała osiągnięcia uczniów, powiedziała o sukcesach oraz życzyła wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Pani Dyrektor wraz z wychowawcami   i nauczycielami wręczyła świadectwa, nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy uczniom, którzy mijający rok szkolny z wyróżnieniem. Ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Rok szkolny 2016/2017 zamykamy z pełnym przekonaniem, że uczniowie naszej szkoły są wyjątkowi. Ich ogromne sukcesy są tego dowodem! Wszyscy uczniowie i nauczyciele – wykonali „kawał dobrej roboty”. TERAZ CZAS NA ODPOCZYNEK I UPRAGNIONE WAKACJE!