KONKURS CZYTANIA W IIa

W połowie lutego w kl.IIa odbył się pierwszy w tym roku szkolnym konkurs pięknego czytania. Zadaniem uczniów było powtórzenie głośnego tekstów z II części podręcznika i ćwiczenia w ich wyrazistym, głośnym  czytaniu.

Uczniowie, podzieleni na 4 grupy, kolejno prezentowali czytanie losowo wybranych czytanek czy wierszy. Reszta drugoklasistów wraz z wychowawczynią oceniała uczestników każdej grupy i wybierała tych, którzy wypadli najlepiej.

Laureatami tego konkursu czytania zostali: Julka, Oliwka, Patrycja, Nikola oraz Maks i Daria. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i „6”. Gratulujemy im serdecznie, a wszystkim drugoklasistom życzymy sukcesów w kolejnym takim konkursie, który odbędzie się w marcu.

Wystarczy tylko ćwiczyć czytanie!

U.Suchodoła