KONKURS CZYTANIA W KL.I A

W listopadzie w kl.Ia odbył się pierwszy w tym roku konkurs głośnego czytania. Uczniowie podzieleni na 5 grup kolejno prezentowali losowo wybrane przez nauczyciela teksty z czytanki, wcześniej opracowane w klasie i przećwiczone w domu.

Kolejni pierwszoklasiści starali się czytać bezbłędnie, płynnie i wyraziście. Byli oceniani przez wychowawczynię i pozostałych uczniów. Najlepiej wypadły  i zdobyły  miano mistrza czytania kl.Ia w listopadzie następujące osoby: Wiktoria Gadomska, Zuzia Kamińska, Kacper Kopczewski, Patrycja Łabuda, Lena Małkowska, Piotr Szewczyk, Nikola Tetkowska i Oliwka Wdziękońska.

Takie konkursy będą się odbywały co miesiąc, by zachęcić pierwszoklasistów do intensywnej nauki czytania. Wszystkim uczniom życzymy wiele sukcesów na tej trudnej drodze.

U.Suchodoła

Fot. U.Suchodoła