„KOTY” Z ŁOMŻYŃSKIEJ DWÓJKI NA WYSTAWIE W BIAŁYMSTOKU!!!

Miło nam poinformować, że prace fotograficzne naszych uczniów kolejny rok z rzędu zostały zauważone przez komisję Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „S.O.S dla bezdomnych kotów!”.

W tegorocznej edycji, w jednej kategorii zmierzyły się z pracami uczniów szkół średnich.

Komisja konkursowa zakwalifikowała prace fotograficzne Oliwiera Siedlera (kl. Va), Julii Dąbrowskiej (kl. VIa), Izabeli Kryszajtys (kl. VIIIb) oraz Sebastiana Rogowskiego (kl. VIIIb) na wystawę pokonkursową.

13 prac naszych uczniów będzie można obejrzeć na wystawie w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Celem konkursu było wyczulenie dzieci, młodzieży oraz opiekunów na problem bezdomności zwierząt, ze szczególnym uwzględnieniem kotów.

Uroczyste otwarcie wystawy połączone z wręczeniem nagród laureatom konkursu odbędzie się 18 lutego 2020 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku tuż po obchodzonym w Polsce od 2006 roku Światowym Dniu Kota (17 lutego).

Gratulujemy Oliwierowi, Julii, Izabeli oraz Sebastianowi, ich rodzicom oraz opiekunowi Panu Jackowi Sokołowskiemu.

JS@JS