Kulturalna Farna zaprasza – II Konkurs Fotograficzny „Łomża moja mała Ojczyzna”

Do 19 czerwca br. roku można nadsyłać prace w II Konkursie Fotograficznym pt. „Łomża – moja mała Ojczyzna”. Mogą wziąć w nim udział uczniowie szkół podstawowych oraz uczestnicy pracowni artystycznych działających na terenie miasta. Konkurs odbywa się w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 – imprezy społeczno – kulturalnej “Kulturalna Farna zaprasza – święto ulicy” odbywającej się w dniach 22-23 czerwca 2023 r., a jego organizatorami są: Inicjatywa Społeczna Kulturalna Farna oraz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży.

Zadaniem uczestników jest zrobienie zdjęcia o dowolnej tematyce przedstawiającego Łomżę. Zainteresowani udziałem w fotograficznych zmaganiach powinni wysłać wypełnioną kartę uczestnika oraz pracę konkursową do 19 czerwca br. na adres farna.lomza@onet.pl. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników odbędzie 23 czerwca w godzinach popołudniowych podczas wydarzenia „Kulturalna Farna zaprasza – Święto Ulicy”. Na autorów najlepszych fotografii czekają nagrody.

ZAŁĄCZNIKI:

REGULAMIN_II KONK. FOT. ŁOMŻA MOJA MAŁA OJCZYZNA_2023