Laureaci najpiękniejszych zdjęć nagrodzeni

09.03.2021 w Urzędzie Miejskim w Łomży odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie pt. “Łomża 2020 w obiektywie”, organizowanym przez redakcję – wydawanego przez Ratusz – miesięcznika “My z Łomży”.

– Interesujemy się fotografią, lubimy robić zdjęcia przyrody oraz krajobrazu i postanowiłyśmy spróbować swoich sił w konkursie – mówią Julia Dąbrowska i Magdalena Duchnowska, uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomży. Obie uczęszczają na Szkolne Koło Fotograficzne “PSTRYK II” pod opieką nauczyciela Jacka Sokołowskiego.

One, jak również pozostali autorzy zwycięskich zdjęć, Bartosz Przeździecki, Tomasz Roszkowski i Wojciech Trawiński, otrzymali nagrody rzeczowe Miasta Łomża oraz bony o wartości 250 zł do wykorzystania w jednej z galerii handlowych w Łomży, ufundowane przez współorganizatora konkursu Lewiarz Development Sp. z o.o.

Uczestnikom konkursu fotograficznego “Łomża 2020 w obiektywie” pogratulował prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, prezes zarządu Lewiarz Development Sp. z. o.o Jarosław Lewiarz oraz redaktor naczelny “My z Łomży” Grzegorz Daniluk.

Źródło: UM  w Łomży

Fot. E.Dąbrowska, R.Duchnowska