Międzynarodowy projekt eTwinning pt. „Wir sind öko”

W roku szkolnym 2021/22 klasa VIIB realizowała z p. W. Martynowicz i p. M. Wiśniewską projekt międzynarodowy „Wir sind öko”. Celem projektu było zachęcanie uczniów do rozważań na temat ochrony środowiska w najbliższym otoczeniu, porównanie, jak chroni się środowisko w różnych krajach świata oraz podjęcie wspólnego challange-u, by ratować ziemię. W dniu dzisiejszym delegacja klasy VIIB – Nikola Laszkowska, Wiktoria Wysocka, Wiktor Szczepkowski wraz z p. Wiolettą Martynowicz nauczycielem j. niemieckiego wzięła udział w uroczystym podsumowaniu międzynarodowych projektów eTwinning „Im Netz der Brieffreundschaften” oraz „Wir sind öko”, które odbyło się w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży. Spotkanie zorganizowano pod patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego i Prezydenta Miasta Łomża. Nasza szkoła w podziękowaniu za udział w projekcie „Wir sind öko” otrzymała dyplom oraz sadzonkę drzewa do posadzenia na terenie naszej szkoły.

SERDECZNIE GRATULUJEMY klasie VIIB oraz p. W. Martynowicz i p. M. Wiśniewskiej.

Fot. W. Martynowicz, W. Szczepkowski