NA DZIEŃ KOTA, WYRÓŻNIENIA DLA „KOTÓW” Z SP2!!!

KOLEJNY ROK Z RZĘDU ŁOMŻYŃSKIE KOTY WYRÓŻNIONE!!!

Miło nam poinformować, że prace fotograficzne naszych uczniów kolejny rok z rzędu zostały zauważone przez komisję Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „S.O.S dla bezdomnych kotów!”.

W tegorocznej edycji, w jednej kategorii zmierzyły się z pracami uczniów szkół gimnazjalnych i średnich.

Wyróżnienie otrzymał Oliwier Siedler (kl. IVa)

Komisja konkursowa dodatkowo zakwalifikowała prace fotograficzne Magdaleny Duchnowskiej (kl. IVa), Julii Dąbrowskiej (kl. Va), Magdaleny Maciejewskiej (kl. VIa), Sebastiana Rogowskiego (kl. VIIb) oraz Oliwi Strzeleckiej (kl. VIIIa) na wystawę pokonkursową.

14 prac naszych uczniów można obejrzeć na wystawie w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Celem konkursu było wyczulenie dzieci, młodzieży oraz opiekunów na problem bezdomności zwierząt, ze szczególnym uwzględnieniem kotów.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbyło się 15 lutego 2019 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, tuż przed obchodzonym w Polsce od 2006 roku Światowym Dniem Kota (17 lutego).

Gratulujemy Oliwierowi, Magdalenom, Julii, Sebastianowi oraz Oliwi, ich rodzicom i opiekunowi Panu Jackowi Sokołowskiemu.

JS@JS@BD