Na farmę po przygodę

31.05.2024 z okazji Dnia Dziecka klasa 1 b wraz z nauczycielkami i rodzicami wybrała się  na Farmę Zwierząt i Przygód w Łomży „Milimali”.  Na przygodę pełną uśmiechu i radości.

Przywitał nas właściciel i pouczył jak w takim miejscu powinniśmy się zachować. Swoją przygodę na farmie zaczęliśmy od oglądania koni. Były tam duże konie i małe kucyki.

Przy oprowadzaniu po farmie i poznawaniu zwierząt słuchaliśmy ciekawostek o nich. Mogliśmy je karmić, głaskać i robić sobie zdjęcia. Farmę zamieszkują: konie, króliki, kozy, osiołek, lama, daniele, kury, gęsi a nawet piękne pawie. Później  czekała nas przejażdżka na kucyku. Było wspaniale. Wzięliśmy udział w quizie o zwierzętach z farmy, a nagrodą były przepyszne lody. Zabawy nie było końca. Dzięki Pani animator stworzyliśmy piękną pamiątkę, plakat który będzie zdobił naszą sale lekcyjną. Na koniec zjedliśmy pyszne kiełbaski z ogniska. Na pewno jeszcze tam wrócimy, było wspaniale.

SUPER!!!