NAJLEPSI W SP2!!!

Samorząd Uczniowski przygotował apel podsumowujący  wyniki i osiągnięcia uczniów klas 4-8 w I półroczu roku szkolnego 2022/2023.  Na początek gospodarze klas przedstawili kilka cytatów zawierających dobre rady na przyszłość. Następnie zostali zaprezentowani uczniowie którzy, osiągnęli średnią ocen 4,75 i wyżej oraz  ocenę wzorową lub bardzo dobrą z zachowania.

Byli to:

• Klasa 4a – Zuzanna Kamińska, Michał Rajczakowski,
  • Klasa 4b – Nela Sulkowska,
  • Klasa 5a – Katarzyna Kielich, Agata Piwowarska,
  • Klasa 5b – Oliwia Polkowska, Maja Welszyng,
  • Klasa 6a – Adam Sławiński,
  • Klasa 6 b – Natalia Ostrowska, Adrianna Waśkiewicz,
  • Klasa 7a – Filip Gagov, Piotr Żyluk,
  • Klasa 8a – Vira Avramenko , Magdalena Duchnowska, Dominika Khamenok, Laura Rogowska, Kesja Strzelecka, Szymon Świderski.

Wyróżnieni zostali także uczniowie, którzy potrafili pohamować swoje negatywne emocje, wykazali się wysoką kulturą osobistą i aktywnością, czyli uczniowie, którzy otrzymali ocenę wzorową z zachowania.

Byli to:

• Klasa 4a: Mizaeva Mariam, Wdziękońska-Oleksy Oliwia, Zawistowska Julia,
  • Klasa 5a: Janczewska Aleksandra, Pogroszewska Maja,
  • Klasa 5b: Robaczewski Wojciech,
  • Klasa 6a: Kopańczyk Karina, Marcińczyk Tobiasz, Ramotowska Maja, Rogowski Krystian,
  • Klasa 6b: Barry Mohamed, Grabińska Gabrysia, Kwiatkowska Julia,
  • Klasa 7a: Nadolny Jakub, Przyborowski Tomasz, Skaretska Anastasiia, Stserlikava Anastasiya
  • Klasa 8a: Bożomański Dawid, Gorzoch Bartek, Olender Rozalia, Remfeld Sylwia, Rusiński Filip,
  • Klasa 8b: Boniecka Lena, Laszkowska Nikola, Szczepkowski Wiktor, Wysocka Wiktoria, Zambrzycka Julia.

Wszystkim wyróżnionym i tym którzy jeszcze muszą popracować, aby osiągnąć sukces  życzymy wytrwałości, otwartych umysłów, jeszcze więcej sukcesów i radości.

W ramach nagrody wszyscy wyróżnieni uczniowie idą w piątek do kina.

SUPER!!!

K. Bałazy – Rydelska