NIECH NAM ŻYJĄ WSZYSTKIE MAMY Z IIIA!!!

W Dniu Matki wszystkie mamy obdarzane są szczególnymi dowodami miłości. Przedszkolak przynosi swojej mamie laurkę, uczeń – własnoręcznie wykonany upominek, dorośli nieraz żyjący z dala od matek, ślą najcieplejsze myśli, kwiaty, depesze, piosenki. Dzieci dają swoim matkom nieporadne laurkowe wierszyki. Uczniowie klasy IIIA chcieli również coś dać swoim mamom z okazji tego pięknego święta – przede wszystkim wiele uśmiechu. W związku z tym zaprosili swoje mamy na uroczystość z okazji Dnia Matki, która odbyła się 5 czerwca 2018r. Pod kierunkiem wychowawczyni p. Bożeny Danowskiej przygotowali zbiór scenek przedstawiających w sposób satyryczny relacje dzieci z rodzicami, rodziców z rodzicami i scenki z życia szkoły. Nie zabrakło również fraszek i życzeń przedstawionych inaczej niż zazwyczaj. Na koniec montażu słownego dzieci zaśpiewały piosenkę „Walczyk dla mamy”. Uczniowie mieli również niespodziankę dla swoich mam, własnoręcznie wykonany prezent- Konfiturę uczuć. Uśmiech na twarzach gości świadczył, że mamy bawiły się dobrze, i że zamiar został osiągnięty. Z uwagi na niedawno obchodzone Święto Dzieci i w podziękowaniu za życzenia mamy uczniów zafundowały im pizzę i słodkości. Popołudnie w IIIA upłynęło w miłej, serdecznej i rodzinnej atmosferze.

JS@JS@BD

Fot. M.Rogowska, J.Sokołowski