NOWA SALA, NOWE MOŻLIWOŚCI.

29 października 2019 roku z krajobrazu Łomży zniknęła stara sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży. Sala stała tu od 1958 roku, czyli ponad 61 lat.

Teraz na jej miejscu wyrósł nowoczesny obiekt o powierzchni 1500 m2. Trwają właśnie prace wykończeniowe i wyposażanie obiektu w sprzęt sportowy oraz prace przy budowie 800 m2 boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej.

Nowy obiekt to nowe możliwości dla uczniów.

Rozpoczął się właśnie nabór do 1 klas. Naszym nowym uczniom proponujemy dodatkowe zajęcia w ramach innowacji pedagogicznej – piłka nożna dla chłopców oraz zajęcia fitness dla dziewcząt. Jest to projekt obejmujący dodatkowe godziny specjalistycznych zajęć, dający możliwość rozwoju i treningu najmłodszym dzieciom na super nowoczesnej, własnej sali i własnym boisku pod okiem wyspecjalizowanej kadry dydaktycznej i  trenerskiej. Zajęcia te pozwolą dzieciom zacieśnić więzy społeczne, rozwinąć wyobraźnię, wzmocnić mięśnie, nabrać pewności siebie, rozwijać koordynację, równowagę i elastyczność ciała, poprawią zdolności motoryczne i zręczność oraz pozwolą nabierać świadomości własnego ciała i zadbać o zdrowie przy doskonałej zabawie.

Jeśli nie jesteście Państwo jeszcze przekonani, to właśnie nasza szkoła wspiera Was w wychowaniu Waszych pociech, uczy i bawi. Stwarza warunki do aktywnego zdobywania wiedzy. Daje możliwości i przestrzeń, by Wasze dzieci pod okiem specjalistów osiągały sukcesy edukacyjne i sportowe oraz rozwijały swoje zainteresowania i pasje.

To tu Wasze skarby objęte są profesjonalną opieką pedagogiczną, psychologiczną i logopedyczną, mogą korzystać ze stołówki i świetlicy szkolnej. Nowa własna sala to dodatkowy atut.

Nie podjąłeś jeszcze decyzji?

Zapraszamy!!!

To tu oszlifujemy Twój diament i nadamy mu blask brylantu!!!

Tylko SP2 w Łomży!!!

SUKCES UCZNIA NASZYM CELEM!!!

JS@JS