OBIADY – PAŹDZIERNIK!!!

PRACOWNICY SZKOŁY: 22 dni x 9,00 zł = 198 zł

Opłaty należy dokonać przelewem na konto Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łomży

NR KONTA: 66 1560 0013 2524 4892 9000 0001

w dniach od 01 do 09 października 2020r.

PROSIMY O WPŁATY W WYZNACZONYM TERMINIE.

W tytule należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę i nazwę miesiąca, za który jest wpłata.

Uczniowie, których rodzice nie dokonają terminowej płatności za dany miesiąc żywieniowy nie będą mogli korzystać z wyżywienia na terenie szkoły do momentu uregulowania należności.

1. Zwrot poniesionych kosztów za obiad może nastąpić z powodu choroby, wycieczki lub innych przyczyn losowych.
  2. Nieobecność dłuższa niż jednodniowa musi być zgłoszona telefonicznie lub osobiście w sekretariacie najpóźniej do godz. 9.00 danego dnia. Tylko na tej podstawie powstała nadpłata może być zaliczona na poczet opłaty na następny miesiąc lub podlegać zwrotowi.
  3. W dniu zgłoszenia nieobecności dziecka zwrot naliczany będzie od dnia następnego.
  4. Odliczeniu nie podlegają jednorazowe posiłki (śniadanie, obiad lub podwieczorek) opuszczone przez wychowanka w dniu pobytu w oddziale przedszkolnym spowodowane spóźnieniem się lub wcześniejszym odebraniem dziecka z zajęć.
  5. Zwrot nadpłaty za obiady występuje tylko w przypadku rezygnacji ucznia z obiadów oraz w miesiącu czerwcu i grudniu (zakończenie roku szkolnego, budżetowego).
  6. W przypadku planowanej nieobecności ucznia w szkole w celu dokonania odpisu zgłasza się ten fakt nie później niż w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym nieobecność lub rezygnację z posiłków, w przeciwnym razie zwrot za następny dzień nie będzie możliwy.
  7. W przypadku nie zgłoszenia nieobecności ucznia na posiłku, uiszczona z góry opłata za niewykorzystany obiad nie podlega zwrotowi.
  8. Opłaty za posiłki wydane, a nie zapłacone należy niezwłocznie uiścić.