„Pamiętajcie o ogrodach”

Pod takim hasłem odbył się festyn rodzinny w ogrodach Braci Mniejszych Kapucynów w Łomży. Podczas festynu na scenie zaprezentowali się uczniowie z naszej szkoły, których przygotowały: P. Justyna Cz. i s. Małgorzata Sz. Nasi artyści wystąpili w KONCERCIE TALENTÓW Z SP2 PT.: „600 NUT NA 600 – LECIE MIASTA ŁOMŻA”. Wyśpiewując utwory nawiązujące do hasła festynu i radości w zwykłej codzienności.

Swoją obecnością zaszczyciła nas również Pani dyrektor Jolanta Kowalewska i rodzice, którzy całym sercem dopingowali wraz z publicznością młodych wokalistów i nagradzali gromkimi brawami.

W programie festynu było wiele ciekawych atrakcji – konkursy rodzinne, dmuchane zamki, zjeżdżalnie, trampoliny. W trakcie festynu uczniowie z ogniska misyjnego zorganizowali loterię misyjną, którą przygotowali wraz z rodzicami. Dzięki loterii pozyskali 300 zł na rzecz misji w Afryce.

Dziękujemy wszystkim za udział w festynie i wspólną zabawę.

s.M.SZ

Fot. E.Dąbrowska