Pływackie sukcesy naszych uczniów

W niedzielę 19 lutego w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15 w Łomży odbyła się II edycja 2017 zawodów pływackich pod nazwą “Podstawówka na Fali H2O”. W niedzielny poranek na pływalni zjawiło się ponad 120 uczniów ze szkół podstawowych z Łomży oraz pobliskich miast, którzy przystąpili do rywalizacji w stylach: dowolnym, grzbietowym, klasycznym oraz motylkowym.

W zawodach brali udział również nasi zdobywając 5 medali. Najlepiej zaprezentowała się Rozalia Olender w roczniku 2009 zdobywając I miejsce w stylu grzbietowym oraz II miejsce w stylu dowolnym. Świetnie wystartowali również Magdalena Duchnowska – II miejsce w stylu grzbietowym, Tomasz Liżewski – III miejsce w stylu grzbietowym, Oliwier Sidler – III miejsce w stylu grzbietowym. Pozostali uczniowie ustanowili nowe rekordy życiowe.

Gratulujemy naszym uczniom i ich opiekunom.