Podsumowań ciąg dalszy…

W dniu 13 lutego 2019 roku odbył się uroczysty apel, na którym podsumowano pracę uczniów w pierwszym półroczu roku szkolnego 2018/2019. Przedstawiono uczniów wzorowych pod względem nauki i zachowania, którzy odebrali swoje dyplomy podczas poniedziałkowej uroczystości NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH W SP2!!!

Na dzisiejszym apelu liczne grono uczniów, którzy wyróżnili się swoim zachowaniem w szkole odebrało piękne dyplomy z rąk pani Dyrektor. Wyróżniono także uczniów za aktywną pracę w SU, Ognisku Misyjnym i Scholi, zaangażowanie w akcje charytatywne, sukcesy sportowe, redagowanie gazetki szkolnej oraz wysokie wyniki w czytelnictwie.

Pani Dyrektor pogratulowała wszystkim i życzyła dalszych sukcesów.

Przewodniczący SU Jakub Świderski w żartobliwej formie przedstawił sprawozdanie z pracy SU w pierwszym półroczu, podziękował wszystkim, którzy angażowali się w poczynania SU, prosząc o wsparcie podczas kolejnych działań.

Opiekun SU: A.Bagińska

Fot. J.Sokołowski