Pola Nadziei 2017 Pomagając innym – Pomagamy sobie!

Szkoła Podstawowa  nr 2 w Łomży  po raz kolejny włączyła się do akcji.

W  niedzielę 21 maja 2017 r. w  Galerii Veneda  uczniowie klasy VIb kwestowali na rzecz podopiecznych fundacji „Pomóż im” .Program artystyczny  prowadził Patryk Kaszuba   z klasy VIB. Wśród atrakcji przygotowanych przez uczniów  Dwójki   znalazły się występy  wokalne:Natalii Chojnowskiej , Julii Smugarzewskiej , Eweliny Szulc, Bartka Gorzocha, Ady Muchy, Oliwii Mieczkowskiej, Anny Łady, Julii Gawkowskiej, Oli Obryckiej, Alicji i Marii Petkowskich, Wiktorii Wysockiej, Maji Małachwiej, Nikoli Laszkowskiej, Marii Derejko.
Na skrzypcach  dwa  utwory zagrał Igor Gruszfeld, a wiersze pięknie recytowali Alicja Petkowska, Wiktoria Wysocka, Maja Małachwiej,  Maria Derejko.Dużo atrakcji dostarczył występ gimnastyczny Ani Prusaczyk, Oliwii Mieczkowskiej, Julii Smugarzewskiej i  występ  grupy tanecznej  ze świetlicy szkolnej “Sweet Stars” w składzie:Ania Prusaczyk, Oliwia Mieczkowska, Julia Smugarzewska, Ewelina Szulc, Natalia Grochowska.Pozytwne  emocje wzbudził pokaz taneczny w wykonaniu Amelii Nowak z klasy VA.Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Anna Bagińska, Edyta  Lesiak  Wioletta Szudrawska, które przygotowały uczniów do scenicznych prezentcji. Występującym dzieciom mocno kibicowała Pani Dyrektor.Kwestujący rozprowadzali również kartki na Dzień Matki wykonane przez uczniów naszej szkoły i panie: Kingę Wysmułek  – Jerzyńską i  Edytę Lesiak.Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję, uczniom, rodzicom, nauczycielom  –  ludziom wielkiego serca, którzy nie są obojętni na cierpienie innych.

Do  przyszłego roku!