Polska przroda w 2b.

Miesiąc marzec to kolejne wyzwanie dla klasy 2b w związku z realizacją Projektu edukacyjnego ” Odkrywamy Polskę z Polinką”. Tym razem razem z Polinką bacznie prowadziliśmy obserwacje przyrody budzącej się do życia. Witając wiosnę wykonaliśmy wiele ciekawych przedsięwzięć, a w podziękowaniu wiosna zawitała również w naszej sali. Zrobiło pięknie i kolorowo. Zapraszamy do obejrzenia naszej wiosennej galerii.

                                                                   W. Szudrawska