Razem na Święta – DZIĘKUJEMY!!! #RazemNaŚwięta

„Jestem ogromnie wdzięczny za to, że aż 12 tys. szkół, placówek oświatowych z całej Polski i nie tylko, z całego świata, wzięło udział w tej bardzo dobrej i wychowawczej akcji” – powiedział minister Przemysław Czarnek, podsumowując trzecią edycję akcji „Razem na Święta”. – „Dziękuję wszystkim lokalnym organizatorom, nauczycielom, opiekunom, rodzicom, a nade wszystko uczniom, którzy zorganizowali szereg znakomitych inicjatyw charytatywnych” – dodał minister. 

A jak my nieśliśmy pomoc innym, dając im odrobinę „szczęścia” w ramach akcji – Razem na Święta:

  • uczniowie klasy Ia samodzielnie wykonali kartki z życzeniami świątecznymi oraz przygotowali słodkie pierniczki, a później obdarowali nimi sąsiadów, swoich bliskich z rodziny, przyjaciół i znajomych,
  • zorganizowaliśmy akcję ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!!! ZBIERAMY WIGILIJNE PODARKI DLA „ARKI”.

DZIĘKUJEMY!!!

Wesołych Świąt!!!

#RazemNaŚwięta

JS@JS