STRAŻNICY LASÓW… DZIĘKUJEMY!!
29 maja, w Dniu Strażnika Lasu, pragniemy bardzo gorąco i wyjątkowo podziękować naszym strażakom, leśnikom oraz pracownikom ŁPKDN za pracę włożoną w ochronę lasów przed pożarami.
DZIĘKUJEMY!!
Nasi drugoklasiści (klasy 2a i 2b) wzięli udział w V edycji akcji “Cała Polska maluje GIGA LAURKĘ dla Strażników Lasów”.
29 maja delegacje klas drugich wraz z wychowawcami wręczyły laurki naszym najbliższym Strażnikom Lasów, by w ten sposób podziękować im za ich trudną pracę.
Każdy twórca GIGA LAURKI otrzymał niespodziankę w postaci Dyplomu Małego Strażnika Lasu.
Certyfikat “Placówki Przyjaznej Lasom” otrzymała również nasza szkoła za udział w kampanii “Cała Polska maluje GIGA LAURKĘ dla Strażników Lasów” oraz zaangażowanie w działania na rzecz ochrony lasów przed pożarami w 2026 roku.
J. Sokołowski

