STYPENDIA PREZYDENTA MIASTA ŁOMŻA

O tych, co osiągnęli sukces!

„Sukces ukoronowaniem pracy, wytrwałości i pasji”.

W czwartkowe popołudnie 09 listopada 2017 roku po raz kolejny władze miasta doceniły najlepszych uczniów łomżyńskich szkół.

Uroczystość odbyła się w Szkole Podstawowej nr 1, gdzie 111 uczniów odebrało zaświadczenia o przyznaniu im stypendiów lub nagród Prezydenta Łomży za wyniki sportowe i edukacyjne w roku szkolnym 2016/2017.

Miło nam zakomunikować, że wśród wyróżnionych za sukcesy odniesione w poprzednim roku szkolnym było czterech uczniów naszej szkoły: Grzegorz Prusiński otrzymał nagrodę za osiągnięty postęp edukacyjny, Maciej Antoniak, Klaudiusz Choiński i Kacper Strojczyk zdobyli stypendia za szczególne osiągnięcia sportowe.

Radna Ewa Małgorzata Chludzińska ufundowała nagrodę finansową dla Igora Gruszfelda, ucznia klasy piątej.

Nagrodzonym kibicowała pani dyrektor Jolanta Kowalewska, wychowawczyni i dumni rodzice. Podsumowano także współzawodnictwo sportowe, delegacja naszych uczniów z nauczycielem wychowania fizycznego odebrała puchary.

Stypendystom życzymy kolejnych sukcesów

oraz wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji.

Gratulujemy!!!

A.Bagińska