Sukces Mai i Filipa w konkursie recytatorskim.

W czwartek 26 kwietnia 2018 odbyła się już kolejna edycja konkursu recytatorskiego organizowanego przez Bibliotekę Publiczną dla dzieci. Przesłuchania uczestników konkursu recytatorskiego „Od miasta do miasta – poetyckie wędrówki po Polsce” w kategorii klas I – III odbyły się jak zawsze w Domku Pastora. Naszą szkołę reprezentowali: Adam Sławiński Ia, Kinga Kocięcka Ib, Filip Gagov IIa, Julia Raś IIIa, Maciej Wykowski IIIb, Maja Anna Małachwiej IIIc. Jesteśmy bardzo dumni, iż spośród 38 uczestników nasi dwaj uczniowie zdobyli WYRÓŻNIENIA są to: Filip Gagov z IIa i Maja Anna Małachwiej z IIIc. Serdecznie gratulujemy Mai i Filipowi oraz ich wychowawcom pani Urszuli Suchodoła i pani Wiolecie Szudrawskiej.

Życzymy kolejnych sukcesów!!!

W.Szudrawska