Sukces naszych uczniów w Igrzyskach Lekkoatletycznych

 Nasi uczniowie w składzie: M. Antoniak, K. Choiński, O. Łukasik, K. Strojczyk, P. Kaszuba, D. Dąbrowski, M. Cichowski wywalczyli awans do finału wojewódzkiego w Czwórboju Lekkoatletycznym: skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 60m i bieg na 1000 m.

Chłopcy pokonując w finałach miejskich i półfinałach wojewódzkich wszystkie łomżyńskie szkoły, ustąpili tylko nieznacznie sportowej Szkole nr 4 z Zambrowa. Nasi sportowcy osiągali fenomenalne wyniki szczególnie w skoku w dal-Maciej Antoniak 5m37cm, Klaudiusz Choński-5m35cm. Ponadto byli najszybsi w biegu na 60m. Należy podkreślić, że niewątpliwie jest to ogromny sukces całego zespołu. Gratulujemy wszystkim  i życzymy sukcesów w finale wojewódzkim,  który odbędzie się 20 maja w Białymstoku.