Szkolny konkurs „Eko Moda” rozstrzygnięty.

W konkursie udział wzięły przedszkolaki z grupy 5- i 6-latków, a także uczniowie klas 1–3. Wszystkie dzieci zajęły pierwsze miejsce.

Dyplomy oraz nagrody wręczyła Pani Dyrektor.

                                                                                             B. Kamińska